Ramazan Bayramı Huzurevinde Kalan Yaşlılarımız İle Kutlandı

Valiliğimiz tarafından belirlenen Ramazan Bayramı programı kapsamında Bayram Namazı müteakip bir dizi ziyaretler gerçekleştirildi.
Takyeciler Camiinde kılınan Bayram namazının ardından vatandaşlarla bayramlaşan ve bir süre sohbet eden Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN ve İlimiz protokolü Erenler Mezarlığı’nda bulunan Tokat Şehitliğini ziyaret ederek şehit kabirlerine karanfil bırakıp dua etti.
Ramazan Bayramı münasebetiyle Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN, ilimiz protokolü Huzurevinde kalan yaşlılarımızı ziyaret etti.
Yapılan ziyaretlere Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN ve İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR’in yanı sıra Belediye Başkanı Eyüp EROĞLU, 48. Piyade Alay ve Garnizon Komutanı Aykut BİÇEROĞLU, GOÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN, İl Jandarma Komutanı Hidayet ARIKAN ve kurum amirleri katıldı.
Huzurevinde kalan yaşlılarımızı ziyaret eden Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN ve il protokolümüz Huzurevi sakinlerimizin ellerini öperek bayramlarını kutladılar. Kısa sohbetlerin de gerçekleştiği bayramlaşma esnasında Sayın Valimiz bayramların hep birlikte kutlandığı zaman daha anlamlı olduğunu ifade etti.
İl protokolümüzün ziyaretlerinden dolayı yaşlılarımız duydukları memnuniyetleri dile getirirken duygusal anlar da yaşandı.
Programımız çay sohbeti ile devam etti.