Ramazan Ayı Boyunca 1247 Hane Ziyareti Gerçekleştirdik

İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarımızda görev yapmakta olan personellerimiz ve idarecilerimiz Ramazan ayı boyunca, Şehit yakınlarını, gazilerimizi, kurumumuz evde bakım ve sosyal ekonomik destek hizmetinden yararlanan aileleri ziyaret etti.
Kurumumuz yetkilileri, ailelerin sıkıntılarıyla ile bizzat ilgilenirken en kısa sürede sorunlar giderilmeye, talepler ise karşılanmaya çalışıldı.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, devletimizin tüm imkanlarıyla her zaman vatandaşlarımızın yanında olduklarını ifade ederek, hiç kimseyi çaresizliği ile baş başa bırakmayacaklarını söyledi. Sözlerinin devamında ÖZDEMİR, ailelerin Ramazan Bayramlarını kutlayarak, kapılarının kendilerine her zaman açık olduğunu sözyledi. ÖZDEMİR, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak talep odaklı değil arz odaklı çalıştıklarını yani dezavantajlı vatandaşlarımızın bizlere gelmelerini beklemeden bizim kendilerine ziyarette bulunup eksikliklerini gidermeye sıkıntılarına çare olmaya çalışacağımızı ifade etti. 
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, bu ziyaretlerin sadece Ramazan ayında değil belirli periyotlar ile yılın 12 ayında gerçekleştirileceğini söyleyerek sözlerine son verdi.