İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Zile İlçemizde Hizmet Veren Kuruluşlarımızı Ziyaret Etti

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve İl Müdür Yardımcımız Kemalettin ERYILMAZ, Turhal ilçemizde yapımı devam eden ÇODEM (Çocuk Destek Merkezi) inşaatını gezdi.
Büyük oranla yapımı tamamlanan kuruluş hizmet binalarını gezen ÖZDEMİR, inşaat iş ve işlemleri ile ilgilenen firma yetkilileri ile görüştü.  İnşaatın en kısa sürede bitirilmesi ve hizmete girmesini arzulayan İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, her hangi bir aksiliğe mahal vermeksizin sözleşmede belirlenen tarihlerde veya daha öncesinde işin teslim edilmesini istedi.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve İl Müdür Yardımcımız Kemalettin ERYILMAZ’ın bir sonraki durağı Zile ilçemizde bulunan kuruluşlarımız oldu.
Öncelikle Zile Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünü ziyaret eden ÖZDEMİR, kuruluşumuzda yaşlılarımıza hizmet veren personelle bir araya geldi.  
Gerçekleşen toplantıda ÖZDEMİR, Engelli ve yaşlı hizmetleri alanında çalışan her personelin yaptığı işin çok kutsal olduğunu, bu kuruluşlarımızda işini layiki ile yapan herkesin yaşlılarımız ve engellilerimizin duaları ile ahiretlerinin kurtulacabileceğini hatırlattı.
Sözlerinin devamında İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, personele gösterdikleri özverili çalışmalarından teşekkür etti ve akabinde huzurevi yaşlıları ile bir araya geldi.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve İl Müdür Yardımcımız Kemalettin ERYILMAZ, yaşlılarımızın istek ve taleplerini dinledi. Yaşlılarımızla bir süre sohbet eden idarecilerimiz çay sohbetinin ardından Zile Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret etmek üzere Huzurevinden ayrıldı.
İlçemizde yeni hizmete başlayan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünü gezen ÖZDEMİR,  Kuruluş Müdürü Erol ŞAHİN’den yapılan iş ve işlemler hakkında bilgiler aldı.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve İl Müdür Yardımcımız Kemalettin ERYILMAZ, kısa sürede kuruluş düzeni oluşturan ve hizmetlerimizi Zile halkına sunmaya başlayan kuruluş müdürümüze teşekkürlerini sundular ve kolaylıklar dilediler.