İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Zile İlçemizde Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve İl Müdür Yardımcımız Kemalettin ERYILMAZ, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü münasebetiyle Zile Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti.
Yaşlılarımızın gününü kutlayan ÖZDEMİR, her biriyle ayrı ayrı ilgilenerek kendilerine karanfil takdim etti.  Yaşlılarımızla birlikte uzun uzun zaman geçiren İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR,  Zile Kaymakamı Kubilay ANT, Zile Belediye Başkanı Lütfi VİDİNEL, Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf GÜZEL, Mhp İlçe Başkanı Ahmet ZİRAATÇI ve kamu kurumu temsilcileri ile birlikte çocuklarımızın 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü münasebetiyle Nesiller Buluşuyor Projesi kapsamında hazırladığı etkinliği izlediler.
Programın akabinde İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve İl Müdür Yardımcımız Kemalettin ERYILMAZ, Zile İlçemizde hizmet veren kuruluşlarımızın idarecileri Erol ŞAHİN ve Ahmet ÖZER ile birlikte Zile Kaymakamı Kubilay ANT’ı makamında ziyaret etti. ÖZDEMİR, Kaymakam ANT’a hayırlı olsun dileklerini iletirken görevinde başarılar diledi.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Zile ilçemizi ziyaretinde Zile Belediye Başkanı Lütfi VİDİNEL’i de ziyaret etmeyi unutmadı.
Başkan VİDİNEL’e yapmış olduğu görevde başarılar dileyen ÖZDEMİR, ilçemizde hizmet veren Zile Huzurevi Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünün yakıt dönüşümü ve doğalgaz hattının tamamlanması konusunda görüş alış verişinde bulundu. İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR’in Zile İlçemizde ki son durağı ise Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü oldu.
Kuruluş Müdürü Erol ŞAHİN’i makamında ziyaret eden ÖZDEMİR, kuruluş işleyişi hakkında bilgi aldı. Karşılaşılan zorluklar hakkında görüş alış verişinde bulunan müdürlerimiz ilçe ziyaretine son verdi.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve İl Müdür Yardımcımız Kemalettin ERYILMAZ, Zile ziyareti dönüşünde Turhal’da yapımı devam eden ÇODEM inşaatını gezerek firma yetkililerinden bilgi aldı.
ÖZDEMİR, firma yetkililerinden kuruluş inşaatının en iyi şekilde projede belirlenen sürelerde tamamlanması ricasında bulundu