İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Zile Huzurevi Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünü Ziyaret Etti

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve Engelli, Yaşlı Hizmetlerinden sorumlu İl Müdür Yardımcımız Kemalettin ERYILMAZ, Zile ilçemizde hizmet veren Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR öncelikle kuruluşumuzda yeni göreve başlayan Ahmet ÖZER'e hayırlı olsun dileklerini iletirken, Kuruluş Müdürü Ahmet ÖZER’den kuruluş işleyişi ve genel durumu hakkında bilgi aldı. Akabinde ÖZDEMİR, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde hayatlarına devam eden yaşlıların istek ve arzularını dinledi.
Herbir yaşlımızla tek tek görüşen İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, yaşlılarımıza sağlıklı,  hayırlı ve güzel günler temennisinde bulundu.
Ziyaret devamında ÖZDEMİR, Zile Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde yaşlılarımıza hizmet veren personelle bir araya geldi. 
Gerçekleşen toplantıda ÖZDEMİR, Engelli ve yaşlı hizmetleri alanında çalışan her personelin yaptığı işin çok kutsal olduğunu, bu kuruluşlarımızda işini layiki ile yapan herkesin yaşlılarımız ve engellilerimizin duaları ile ahiretlerinin kurtulacabileceğini hatırlattı.
Sözlerinin devamında İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, personele gösterdikleri özverili çalışmalarından teşekkür etti.
Ziyaret çay sohbeti ile devam etti.