İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Turhal ve Zile İlçelerimizde Bir Dizi Ziyarette Bulundu

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, İl Müdür Yardımcımız Kemalettin ERYILMAZ ile birlikte Turhal İlçemizde ve Zile İlçemizde bir dizi ziyarette bulundu.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve İl Müdür Yardımcımız Kemalettin ERYILMAZ ziyaretlerine Turhal ilçemizde yapımı devam eden Çocuk Destek Merkezi İnşaatı ile başladı. İnşaat alanını gezen ÖZDEMİR, inşaat yapını üstlenen firma yetkilileri ile istişarelerde bulundu.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR’in bir sonraki durağı Zile ilçemizde hizmet veren Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü oldu. Görevi başındaki personellerimize kolaylıklar dileyen ÖZDEMİR, Kuruluş Müdür Yardımcısı Şükran KAZAN'dan kuruluş iş ve işlemleri hakkında bilgiler aldı. ÖZDEMİR ve KAZAN, kuruluşumuzda verilen hizmetlerin kalitesinin yükseltilmesi üzerine görüş alış-verişinde bulundu.
Zile ziyaretinde İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Afrin’de görevi başındayken çıkan bir çatışma sonucunda yaralanan Uzman Çavuş Serkan ÖZEN ve ailesine ziyarette bulundu.
Tedavi süreci devam eden Uzman Çavuş Serkan ÖZEN’e geçmiş olsun dileklerini ileten ÖZDEMİR, aileye Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve Bakanımız Zehra Zümrüt SELÇUK Hanımefendinin selamlarını iletti.
Sözlerinin devamında ÖZDEMİR, “Rabbim sizlerden ve sizin gibi vatan uğruna kanını toprağa harç yapan gazilerimizden ve şehitlerimizden razı olsun. İnşallah tedavi sürecin en kısa zamanda tamamlanır ve sağlığına kavuşursun.  “dedi.
Uzman Çavuş Serkan ÖZEN, ziyaretleri için İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve İl Müdür Yardımcımız Kemalettin ERYILMAZ’a teşekkürlerini sundu. ÖZEN, kendisinin mesleğini çok sevdiğini ve sağlığına kavuştuğunda görevine geri dönmek istediğini ifade ederek yaralandığı süreçte kendisine destek olan ve yanında olan herkese minnet duyduğunu söyledi ve sözlerine son verdi.
Uzman Çavuş Serkan ÖZEN ve ailesinin ziyaretinin ardından İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Zile ilçemizde son ziyaretini Zile Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğüne gerçekleştirdi.
Yaşlılarımızı odasında ziyaret eden ÖZDEMİR, herbir yaşlımızla tek tek ilgilenerek sohbet etti ve kuruluşumuz idareci ve çalışanlarından yaşlılarımızın sağlık durumu hakkında bilgi aldı. ÖZDEMİR ve ERYILMAZ, kuruluş Müdürü Ahmet ÖZER ile kuruluş işleyişi konusunda yaşanan aksaklıklar hakkında istişarelerde bulundu.
Personel ile de biraraya gelmeyi ihmal etmeyen ÖZDEMİR,  “kuruluşumuzda kalan yaşlılarımız bizlere emanet olduğunu unutmadan görevimize devam etmeliyiz. Onlar bizim annelerimiz, babalarımız dedelerimiz nenelerimiz gibi. Onların bize çocukken gösterdiği merhameti bizde yaşlılıklarında göstermemiz gerekmektedir. Bunun bilinci içerisinde hizmetlerimize devam edelim.” Dedi ve sözlerini sonlandırdı.
Zile ziyaretini tamamlayan ÖZDEMİR, Turhal ilçemizde hizmet veren Turhal Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini de ziyaret etti.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve İl Müdür Yardımcımız Kemalettin ERYILMAZ’a ziyaretlerinde Kuruluş Müdürü Adem KESKİN mihmandarlık yaptı. Engellilerimizi evlerinde ziyaret eden ÖZDEMİR, onların dertleri ile hemhal oldu.
ÖZDEMİR, Kuruluş Müdürü Adem KESKİN’den engelli vatandaşlarımızın sağlık ve gün içerisinde ki yaptıkları aktiviteler hakkında bilgi aldıktan sonra günlük ziyaretini tamamladı.