İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR Şehit Ali Sezai YALÇIN’ın Ailesini Ziyaret Etti

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, 2016 yılında Fırat Kalkanı operasyonunda El Bab ta şehit olan Ali Sezai YALÇIN’ın Erbaa İlçemizde ikamet eden yakınlarını ziyaret etti
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR’e şehit ailesi ziyaretine,  İl Müftüsü Ömer Faruk BİLGİLİ, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali YILMAZ, İlçe Müftümüz Muhammed KARA ve Erbaa Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Sadettin TEMEL eşlik etti.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, aileye Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve Sayın Bakanımız Zehra Zümrüt SELÇUK’un selamlarını iletti.
Sözlerinin devamında ÖZDEMİR, “Görevini icra ederken şehadete ulaşan kardeşimizin acısını sizlerle paylaşıyorum. Bizler ne yapsak vatan uğruna, bayrak uğruna evlatlarını şehit veren ailelerin acısını dindiremeyiz. Ancak bize şehitlerden bir emanet olarak kalan bütün şehit ailelerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz” dedi.
Ziyarette şehidimiz Ali Sezai YALÇIN ve vatan savunmasında şehadete ulaşan tüm şehitlerimiz için dualar edilirken, ailenin istek, talepleri soruldu.