İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR Reşadiye Sosyal Hizmet Merkezi ve Niksar Çocuk Evleri Sitesini Ziyaret Etti

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, İl Müdür Yardımcılarımız Güngör YÜCE, Kemalettin ERYILMAZ ve Şube Müdürümüz Osman ERDEM ile birlikte Reşadiye ilçemizde hizmet veren Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve Niksar ilçemizde hizmet veren Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğüne ziyarette bulundu.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, İl Müdür yardımcılarımız ve Şube Müdürümüz ilk ziyaretlerini Reşadiye Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğüne yaptı.
Kuruluş Müdürü Ünsal GENÇLER’den kuruluşun iş ve işlemleri hakkında bilgiler alan ÖZDEMİR, kuruluşumuzda görev yapan personellerimiz ile biraya geldi. ÖZDEMİR, personelimizle hizmet ile ilgili karşılaşılan zorluklar ve hizmetin en iyi şekilde yürütülmesi üzerine istişarelerde bulundu.
ÖZDEMİR, “Hizmet verdiğimiz kesime karşı güler yüzlü, ilgili, anlayışlı ve mevzuat çerçevesinde en doğru hizmeti en hızlı şekilde vermeye talip olmalıyız. Bunu yaparken de bir ekip olduğunuzu asla unutmamalıyız.” Diyerek sözlerine son verdi.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR’in bir sonraki durağı Niksar Çocuk Evleri Sitesi oldu.
Çocuklarımızı hayatlarını devam ettikleri evlerde ziyaret eden İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR; çocuklarımızın okul durumlarını ve devam ettikleri kursları öğrendi. ÖZDEMİR, başarının ilk adımının karar vermek olduğunu sonrasında bu kararın arkasında durmakla yani çok çalışmakla geleceğini ifade etti. Çalışmanın yanı sıra çocuklarımızdan okuma alışkanlığı kazanmalarını istedi. Kitap okumanın hem kendilerine kültürel anlamda kazanç sağlayacağını hem de zamanla okuduklarını kolay anlama ve cevaplama yeteneği kazanacaklarından sınavlarında daha başarılı olacaklarını anlattı.
Çocuklarımızla görüşen İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, bakım personelleri ile de bir araya gelerek çocuklarımızın Kur’an-ı Kerim okumayı öğrenmeleri, anlamaları ve Peygamber Efendimizin hayatını kendilerine örnek almaları konularında yardımcı olmalarını istedi.