İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Huzurevi Yaşlılarımız ve Personellerimizle Biraraya Geldi

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve İl Müdür Yardımcımız Kemalettin ERYILMAZ, Huzurevi Müdürlüğünü ziyaret etti.
 İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Kuruluş Müdürü Metin DEDE’den huzurevi iş ve işlemleri hakkında brifing aldı.
İl Müdür Yardımcımız Kemalettin ERYILMAZ ile birlikte yaşlılarımızı yaşam alanlarında ziyaret eden ÖZDEMİR, yaşlılarımızın sağlık durumları ve günlük yaşamları hakkında bakım personeli ve kuruluş sorumlularından bilgiler aldı.
Yaşlılarımızla tek tek ilgilenen ve sohbet eden İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, yaşlılarımızın ihtiyaçlarının olup olmadığını sorarken, kendilerinin her zaman yanlarında olduğunu hatırlattı.
Kuruluş personeli ile biraraya gelen ÖZDEMİR, personellere iş gereği karşılaştıkları zorlukları, İl Müdürlüğünden olan taleplerini ve çözüm önerilerini dinledi. Sözlerinde ÖZDEMİR; "Bizler kuruluşumuzda ikamet eden 80 yaşlımızın hizmetkarıyız. Bizler bu yaşlılarımızın rahatı için İl Müdürlüğünde görev yaparken sizlerde kuruluşumuzda onların iş ve işlemlerini, aynı zamanda onların daha iyi şartlarda hayatlarını devam ettirmeleri için uğraş veriyorsunuz. Düşünüyorum ki yaptığınız iş sizlere Cennet'in kapılarını aralayacak onların bir gülümsemesi sizlerin hayatınızı güzelleştirecek. "dedi.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, yaşlılarımızın ziyaretinin ardından yapımı devam eden Huzurevi inşaatını gezdi.
Huzurevi inşaatı yetkililerinden inşaatın son durumu hakkında bilgi alan ÖZDEMİR, yapım işinde görevli işçiler ile sohbet etti ve işlerinde kolaylıklar diledi.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, firma yetkililerinden Yeni Huzurevi’nin öngörülen sürede ve en kaliteli şekilde tamamlanması konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesi ricasında bulundu ve ziyaret sonlandırıldı.