İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR Erbaa Sosyal Hizmet Merkezi Personelleri İle Biraraya Geldi

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, kuruluş ziyaretlerine devam ediyor.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, Aile ve Toplum Hizmetleri iş ve işlemlerinde sorumlu İl Müdür Yardımcımız Güngör YÜCE ile birlikte Erbaa Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti.
Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünü ziyaret eden İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR,  öncelikle kuruluşumuzda görev yapan personelimizle bir araya geldi. Personelimizin çalışma sahasında karşılaştıkları zorluklar hakkında bilgi alan İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, “Biliyorsunuz ki kurumumuz, kişinin doğumundan vefatına kadar olan her dönemde hizmet veriyor. O yüzden çalışma alanımız çok geniş. Ancak sizin gayret ve görev bilincinizle ilçemizde kurumumuz hizmetlerine ihtiyaç duyan herkese ulaşacağız. “dedi.
ASDEP personelleri ile de kısa bir görüşme yapan İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR ve İl Müdür Yardımcımız Güngör YÜCE, Sayın Cumhurbaşkanımızın vatandaşlarımızla paylaştığı 100 günlük eylem planı kapsamında taşra teşkilatları tarafından yapılması gereken hane ziyaretlerinin artırılarak daha fazla kişiye ulaşılmasını dolayısıyla daha fazla vatandaşımızın dertlerine derman olunmasın istedi. 
Personelle yapılan toplantının ardından Kuruluş Müdürü Sadettin TEMEL'den kısa bir brifing alan İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, ziyaretini sonlandırdı.