2018 Yılının Değerlendirildiği, Olağan Kuruluş Müdürleri Toplantısı Yapıldı

İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR Başkanlığında, Olağan Kuruluş Müdürleri Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğümüzde gerçekleştirildi.
İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürü ve Kuruluş Müdürlerimizin katıldığı toplantının açılış konuşmasında İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR, "Öncelikle toplantıya katılan tüm kuruluş müdürlerimize teşekkür ediyorum. Geride bıraktığımız 2018 yılında sizlere ve personellerinize özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. 2019 yılında da aynı özveri ile çalışmalarınızı yürüteceğinize yürekten inanıyorum" dedi.
Toplantı, 2018 yılının değerlendirilmesi konusu, kuruluşlarımızın 2019 yılı hedefleri başta olmak üzere belirlenen gündem maddelerinin görüşülmesi ile devam etti. Toplantı devamında İl Müdür Yardımcımız Kemalettin ERYILMAZ ve Şube Müdürümüz Osman ERDEM, kendi görev ve sorumluluklarında olan birimler hakkında 2018 yılı içerisinde yapılan çalışmalar hakkında sunumlarını yaptı.
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşların hizmet modellerini daha kaliteli ve nitelikli hale getirmek amacıyla neler yapılabileceği konusunda görüş alışverişinde bulunulurken, kuruluş müdürlerimizin istek ve önerileri dinlenerek toplantı sonlandırıldı.
İl Müdürümüz Mahmut ÖZDEMİR toplantı sonunda, İl Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen "Çocuğum Haklarımı Biliyorum" temalı resim yarışmasında dereceye giren çocuklarımıza ve Halter Minikler kategorisi 61 kilo İl elemelerinde 1. olan çocuğumuz Erkan SEVMEZ'e hediyelerini verdi.